menu
person

10:41
Nesāk kriminālvajāšanu pret dobelnieces Diānas slepkavībā aizdomās turētajiem
Zemgales tiesas apgabala prokuratūras prokurors Uldis Grauss šonedēļ pieņēmis lēmumu nesākt kriminālvajāšanu pret diviem aizdomās turamajiem dobelnieces Diānas Kozlovskas slepkavības lietā, kā to bija lūgusi policija.

Kā sacīja Ģenerālprokuratūras preses pārstāvis Andrejs Vasks, prokurors pieņēmis lēmumu nosūtīt lietu izmeklēšanas turpināšanai atpakaļ policijā, jo vēl esot nepieciešams veikt vairākas izmeklēšanas darbības.

1997.gadā dzimusī Diāna no mājām Dobelē, K.Barona ielā 2, izgāja pērn 14.augustā. Viņas mirstīgās atliekas tika atrastas 2007.gada 8.septembrī netālu no dzīvesvietas.

Zināms, ka policija meitenes dzīvesvietā iepriekš veikusi kratīšanu un atsavinājusi vairākus priekšmetus, kas varētu palīdzēt atrisināt meitenes slepkavības lietu. Ekspertīzes varētu noteikt, vai uz policijas atsavinātajām mantām ir meitenes DNS.

Par Diānas noslepkavošanu aizdomās turētajai meitenītes mātei Baibai Kozlovskai procesa virzītājs jau pagājušā gada oktobra beigās nolēma mainīt drošības līdzekli no apcietinājuma uz policijas uzraudzību.

Marta vidū no apcietinājuma tika atbrīvots aizdomās turētais 1952.gadā dzimušais Andrejs Kuļijevs, informēja Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību biroja Preses nodaļas vecākā inspektore Linda Neimane.

Vīrietis apcietinājumā atradās pusgadu. Šajā laikā procesa virzītājs veicis visas nepieciešamās procesuālās darbības, savākta attiecīga pierādījumu bāze, tādēļ policija uzskata, ka vairs nav nepieciešamības Kuļijevu paturēt apcietinājumā.

Viņa statuss kriminālprocesā nav mainījies, joprojām vīrietis ir aizdomās turamais šajā slepkavībā. Kuļijevam kā drošības līdzeklis piemērota policijas uzraudzība. Šādu lēmumu policija pieņēmusi 19.martā.

LETAPa tematu:

Безопасность частной жизни и бизнеса


Охрана


Безопасность детей


Внимание! Педофилы!


Анекдоты про Шерлока Холмса

Категория: Kriminālziņas | Просмотров: 1587 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar