19:12
Tiesa Ceraukstē nogalinātās meitenītes tēvam kā drošības līdzekli piemēro apcietinājumu
Vēl vakar pirms Ceraukstē nogalinātās 11 gadus vecās meitenītes tēva Ivara Grantiņa apcietināšanas, Bauskas rajona tiesa viņam kā drošības līdzekli piemērojusi apcietinājumu, apstiprināja Bauskas rajona Policijas pārvaldes priekšnieka palīdze Linda Zubāne.

Līdz ar to pagaidām vēl kāda tiesas sēde par drošības līdzekli Grantiņam nav nepieciešama.

Kā skaidroja Zubāne, iespēju tiesai piemērot drošības līdzekli personai vēl pirms tās apcietināšanas paredz kriminālprocess, ja savākti pietiekami pierādījumi, persona atrodas meklēšanā un apdraud apkārtējos.

Bauskas rajona Policijas pārstāve pastāstīja, ka kopš slepkavības nakts Grantiņš atradās Lietuvas teritorijā. Kriminālpolicijas darbinieki, veicot operatīvos pasākumus, aizdomās turamo izvilināja no kaimiņvalsts tuvāk mājām.

Sīkāka informācija par aizturēšanas apstākļiem pagaidām netiek sniegta.

Savukārt aģentūras LETA rīcībā esošā informācija liecina, ka vīrietis aizturēts kādā mājā netālu no nozieguma vietas. Policija aizdomās turamo atradusi, izmantojot viņa mobilā telefona raidītos signālus.

Šodien policija plāno veikt aizdomās turamā nopratināšanu.

Kā ziņots, aizdomās turamā persona vakar aizturēta īsi pēc plkst.22 Bauskas rajonā. Aizturētais nogādāts Bauskas rajona Policijas pārvaldē.

1972.gadā dzimušais vīrietis telefonsarunā Latvijas Neatkarīgās televīzijas raidījumā "Degpunktā" atzinās slepkavībā.

Atbildot uz žurnālista jautājumiem, 1972.gadā dzimušais vīrietis izstāstīja notikušā apstākļus. Viņš esot skatījies televizoru. Pēc tam aizgājis pie meitas, lai novēlētu ar labu nakti. Vīrietis meitu sācis žņaugt. Pēc tam palaidis vaļā. Meita esot teikusi tēvam, ka nevienam neko neteiks, lai viņš ļaujot viņai piecelties. Tad meitenīte sākusi klepot, bet viņš aizgājis uz virtuvi pēc naža, ar ko izdarīta slepkavība.

Meitenītes tēvs nevarēja izskaidrot, kas ar viņu noticis un kādēļ viņš izdarījis slepkavību, jo meitu esot mīlējis, turklāt vīrietis nožēlojot izdarīto. Tajā laikā viņš "bišķiņ bijis dzēris". Pēc paša stāstītā, esot izdzēris 0,5 litrus konjaka. Viņš arī nevarēja pateikt, ko no meitas gribējis.

Kā ziņots, 27.augustā no rīta kādās mājās Bauskas rajona Ceraukstes pagastā atrasta noslepkavota 1996.gadā dzimusi meitene. Meitenes līķi atradusi viņas vecmāmiņa, kura iegājusi mazmeitas istabā, kur zem segas atradusi bērnu, kuram bija pārgriezta rīkle.

Kriminālprocesa gaitā noteikta ekspertīze, lai noteiktu, vai meitenīte pirms nogalināšanas izvarota.

Zināms, ka meitenīte dzīvoja kopā ar vecmāmiņu un savu tēvu, kurš nesen atgriezies no ieslodzījuma vietas, kur izcietis sodu par izvarošanu.

LETACiti jaunumi:

Безопасность частной жизни и бизнеса


Охрана


Безопасность детей


Внимание! Педофилы!


Анекдоты про Шерлока Холмса

Категория: Kriminālziņas | Просмотров: 1505 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar


Самые популярные публикации, кликай!

Главная страница

Интересное в ОК

Интересное в Facebook

Интересное ВКонтакте

Интересное в Twitter

Интересное в Pinterest

Интересное в Youtube

Интересное в Draugiem

Интересное в Telegram


Криминальное видео

Сайт управляется системой uCoz