menu
person

19:14
Aizturēts Ceraukstē nogalinātās meitenītes tēvs
Policija aizturējusi Ceraukstē nogalinātās 11 gadus vecās meitenītes tēvu Ivaru Grantiņu.

Kā informēja Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību biroja Preses nodaļas vecākā inspektore Linda Neimane-Zobena, aizdomās turamā persona aizturtēta īsi pēc plkst.22 Bauskas rajonā.

Pašlaik aizturētais tiek nogādāts uz Bauskas rajona policijas pārvaldi. Tuvākajās dienās tiks lemts par aizturētajam piemērojamo drošības līdzekli.

Kā ziņots, 1972.gadā dzimušais vīrietis telefonsarunā Latvijas Neatkarīgās televīzijas raidījumā "Degpunktā" atzinās slepkavībā.

Atbildot uz žurnālista jautājumiem, 1972.gadā dzimušais vīrietis izstāstīja notikušā apstākļus. Viņš esot skatījies televizoru. Pēc tam aizgājis pie meitas, lai novēlētu ar labu nakti. Vīrietis meitu sācis žņaugt. Pēc tam palaidis vaļā. Meita esot teikusi tēvam, ka nevienam neko neteiks, lai viņš ļaujot viņai piecelties. Tad meitenīte sākusi klepot, bet viņš aizgājis uz virtuvi pēc naža, ar ko izdarīta slepkavība.

Meitenītes tēvs nevarēja izskaidrot, kas ar viņu noticis un kādēļ viņš izdarījis slepkavību, jo meitu esot mīlējis, turklāt vīrietis nožēlojot izdarīto. Tajā laikā viņš "bišķiņ bijis dzēris". Pēc paša stāstītā, esot izdzēris 0,5 litrus konjaka. Viņš arī nevarēja pateikt, ko no meitas gribējis.

Kā ziņots, 27.augustā no rīta kādās mājās Bauskas rajona Ceraukstes pagastā atrasta noslepkavota 1996.gadā dzimusi meitene. Meitenes līķi atradusi viņas vecmāmiņa, kura iegājusi mazmeitas istabā, kur zem segas atradusi bērnu, kuram bija pārgriezta rīkle.

Kriminālprocesa gaitā noteikta ekspertīze, lai noteiktu, vai meitenīte pirms nogalināšanas izvarota.

Zināms, ka meitenīte dzīvoja kopā ar vecmāmiņu un savu tēvu, kurš nesen atgriezies no ieslodzījuma vietas, kur izcietis sodu par izvarošanu.

LETACiti jaunumi:

Безопасность частной жизни и бизнеса


Охрана


Безопасность детей


Внимание! Педофилы!


Анекдоты про Шерлока Холмса

Категория: Kriminālziņas | Просмотров: 1470 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar