menu
person
В категории сайтов: 16
Показано сайтов: 1-16


Metāla durvju izgatavošana. Durvīm ir pretuzlaušanas sertifikāti, ļoti augsti skaņas un siltumizolācijas rādītāji. Izgatavojam jebkuras sarežģītības pakāpes nestandarta metāla durvis.
Безопаность дома | Переходов: 14 | Добавил: Aleksis | Дата: 23.11.2017

Продажа и установка сертифицированных металлических дверей. Двери с очень высокими шумо и тепло изоляционными показателями. Изготовление нестандартных дверей.
Безопаность дома | Переходов: 11 | Добавил: Aleksis | Дата: 23.11.2017

Доводчики для входных дверей. Передовые технологии от компании Робекс- Продажей и обслуживанием систем безопасности занимается компания Робекс в г. Москва. Своевременное и качественное обслуживание такого оборудования, как: видеонаблюдение, видеодомофоны, автоматика для ворот, системы контроля доступом. Кроме того, в нашей компании Вы можете купить любое оборудование для систем безопасности (видеокамеры, пульты
Безопаность дома | Переходов: 238 | Добавил: Евгений | Дата: 07.12.2013

Доводчики для входных дверей. Заказывайте!- В сфере безопасности работает фирма Робекс в Москве. Своевременное и качественное обслуживание такого оборудования, как: видеонаблюдение, домофоны, автоматика для ворот, системы контроля доступом. Также у нас Вы сможете приобрести всё необходимое оборудование (видеокамеры, пульты управления, мониторы, СКУД, автоматика для ворот, доводчики двери). Большой выбор готовых
Безопаность дома | Переходов: 256 | Добавил: Евгений | Дата: 01.10.2012

Компания Робекс: турникет тумбовый- В сфере безопасности работает компания Робекс в Москве. Своевременное и качественное обслуживание такого оборудования, как: видеонаблюдение, видеодомофоны, турникеты, шлагбаумы, парковки. Кроме того, в нашей компании Вы можете купить любое оборудование для систем безопасности (видеокамеры, пульты управления, мониторы, СКУД, автоматика для ворот, доводчики двери). Большой выбор
Безопаность дома | Переходов: 226 | Добавил: Евгений | Дата: 01.10.2012

Компания Робекс: турникет трипод электромеханический- Обслуживание систем безопасности предлагает фирма Робекс в Москве. Своевременное и качественное обслуживание такого оборудования, как: видеонаблюдение, видеодомофоны, автоматика для ворот, парковки. Кроме того, в нашей компании Вы можете купить любое оборудование для систем безопасности (видеорегистраторы, видеодомофоны, турникеты, шлагбаумы, электрозамки,
Безопаность дома | Переходов: 206 | Добавил: Евгений | Дата: 01.10.2012

Мы предлагаем:

  • Установить металическую дверь с электронной кодовой системой БЕСПЛАТНО*. Это озночает - каждой квартире назначается свой индивидуальный код, в следствии чего снижается вероятность проникновения не проживающих там персон.
  • Для вашего удобства, предлогаем электронный (ключ) - при помощи которого можно открыть дверь не набирая код.
  • Предлогаем установить домофон, при помощи которого можно открыть подъездную дверь из вашей квартиры (домофон оснащен кнопкой открывающей электронный замок подъездной двери и кнопкой отключения).
* - должен быть заключен договор об обслуживании дверных кодовых систем
Безопаность дома | Переходов: 293 | Дата: 12.12.2008

AG Dienests, SIA
Apsardzes centrs Jaguārs, SIA
Ave Lat Sargs, SIA
Drošības birojs APM, SIA
Drošības dienests Art-Ekspo, firma
EVOR, SIA-firma
Falck Apsargs, AS
FAM, SIA apsardzes dienests
Gens, SIA
Grifs AG, SIA
Gvards, SIA
Holmsserviss, SIA
Koblenz Drošība, SIA
Labrīt, SIA
Loks, SIA
Paklat Apsardze, SIA
Panteks, SIA
Pentano, SIA
SCANPOWER, SIA
Rīgas Apsardzes Sabiedrība, SIA
Skonto Apsardzes dienests, SIA
Skorpions apsardze, SIA
SP Leģions, SIA
Šķēps un Vairogs, SIA
Tornis, SIA

 
Безопаность дома | Переходов: 263 | Дата: 12.12.2008

 

Pielikums ES direktīvām par ārkārtas un avārijas izeju aprīkojumu (spiest šeit)

 
 
 
Jaunās Eiropas Normas (EN)
 179 un 1125 būs obligātas arī Latvijā!

EN galvenās prasības
  • nodrošināt drošu un efektīvu cilvēku izglābšanās iespēju;
  • rezerves izejas durvis no iekšpuses atvērt bez atslēgas vai citiem palīglīdzekļiem;
  • visas rezerves izeju durvis jāatver no iekšpuses ar vienu vienīgu rokas kustību – viegli un 1 sekundes laikā, lai tās var atvērt pat mazs bērns;
  • garantēt drošību pret ielaušanos no ārpuses – durvis no ārpuses ir slēgtas; 
  • novērst nesankcionētu durvju atvēršanu no iekšpuses.

Līdz šim praksē gan mehāniskās, gan elektriskās avārijas izeju drošības sistēmas neatbilda šiem noteikumiem. Šo problēmu tagad atrisina GFS ar saviem jaunajiem durvju sargiem.

 
LVS EN 179
 
Norma noteikta sabiedriskām iestādēm/būvēm, kurās uzturas neliels cilvēku skaits.
 
Tā attiecināma uz rezerves izejas drošības aizslēgu, kura atvēršanas funkcijas lietotājiem iepriekš izskaidrotas un evakuācijas ceļi un izejas jau zināmas, bez tam panikas situācijas rašanās ir gandrīz neiespējama, piem., nelielas viesnīcas, biroji un uzņēmumi, slimnīcu palātas, vecu ļaužu pansionāti, laboratorijas, bērnudārzi, studentu kopmītnes u.c.
 
 
LVS EN 1125
 
Panikas slēdzene ar horizontālu darbības stieni.
Pamatprasība – ar minimālu piepūli atvērt rezerves izejas durvis, iepriekš neko nezinot par aizslēga darbības funkcijām.
 
Panikas situācijā katras atsevišķas personas uzvedība atšķiras no cilvēku kopas uzvedības. Kad uz rezerves izejas durvīm traucas divas vai vairākas personas, iespējams tumsā un/vai dūmu pilnā telpā, var gadīties, ka pirmais, kurš sasniedz durvis, nevar atvērt drošības sistēmu, bet atsitas pret durvju plakni, kamēr citi mēģinās nospiest horizontālo stieni ar roku vai ķermeņa palīdzību.
 
Norma noteikta sabiedriskām iestādēm/būvēm, kurās uzturas liels cilvēku skaits, piem., teātri, kinoteātri, stadioni, sporta un koncerthalles, diskotēkas, naktsklubi, lielveikali, slimnīcas, biroju ēkas, lielas viesnīcas u.c.
Безопаность дома | Переходов: 245 | Дата: 12.12.2008

Mēs varam būt patiesi lepni, ka Latvijas Atslēgmeistaru brālība (LAB) ir vecākā zināmā šī aroda organizācija pasaulē un vienīgā profesionālā mūsu valsts biedrība, kas apvieno diplomētus atslēgu meistarus.
 
LAB tika nodibināta 1593.gadā, un atjaunota 1997.gadā Latvijas Amatniecības kameras ietvaros. Patlaban par saviem galvenajiem mērķiem nosprauž profesionālu atslēgu meistaru kopdarbību un pašpalīdzību, nemitīgu zināšanu līmeņa paaugstināšanu un saimniecisko interešu pārstāvību kā savā valstī, tā arī aiz tās robežām.
 
Kopš 2003.gada LAB ir Eiropas Atslēgmeistaru federācijas (EAF) biedre.
 
Kontakti
Latvijas Atslēgmeistaru brālība
Rīgā, Brīvības ielā 136
Tālr. (+371) 7373739
e-pasts: info@anko.lv

Latvijas Atslēgmeistaru brālības ģenerālsponsors:


SIA "ANKO" Rīga LV-1012, Latvija 
Tālr/Fakss: 7 373 739E- pasts: 
info@anko.lv 


"ASSA salons" 
Brīvības iela 136

Veikali-darbnīcas 
1) Pērnavas 56, (tālr. 7296893)
2) Kr.Barona - pretī "Bērnu pasaulei", (tālr. 7315627)
3) Universālveikals "CENTRS" (tālr. 7018037)
4) TC "MOLS"
Безопаность дома | Переходов: 250 | Дата: 12.12.2008

Kur zvanīt steidzamos gadījumos?

 
 
ugunsgrēks un glābšana
01 vai 112
policija
02 vai 112
neatliekamā medicīniskā palīdzība
03 vai 112
Policijā reģistrēts Slēdzeņu SOS serviss
9242454

 

Ja jāremontē vai jāmaina slēdzene

Nereti mēdz būt gadījumi, kad cilvēki pēc privātsludinājuma reklāmas avīzē sarunā meistaru, kas nomaina durvis, salabo slēdzeni, un nav jābrīnās, ka no dzīvokļa vai mājas vēlāk pazūd vērtīgas mantas, nauda.

Kāds paziņa man vēl nesen stāstija, ka daudzstāvu mājā vienas kāpņu telpas dzīvokļu koridoros regulāri tiek "iztīrīti" virsdrēbju kabatās atstātie maciņi. Kad painteresējos tuvāk, izrādījās, ka apzog tos, kas nesen vecās ārdurvis nomainījuši pret jaunām - metāla. Lieki vaicāt, kāpēc?

Vēl viena situācija. Cilvēkam pazudusi ārdurvju atslēga. Pēc tāda paša pusanonīma sludinājuma avīzē atrasts meistars, kas durvis atmūķē. Jūs gūstat priekšstatu, cik ātri šis cilvēks to var paveikt. Vai esat droši, ka viņš to neizdarīs atkārtoti. Šoreiz bez Jūsu klātbūtnes? Varbūt viņš nesen iznācis no cietuma un šādi piepelnās?

Latvijas Atslēgmeistaru brālība uzskata, ka slēdzeņu uzstādīšanu nedrīkst uzticēt kuram katram meistaram. Šī lieta tomēr ir saistīta ar cilvēku drošību. Ne tikai pret zagļiem, bet arī drošību avārijas, ugunsnelaimes gadījumā. Nu, nedrīkst uzstādīt ārdurvīs seifu slēdzeni, ko daudzi praktizē, un nedrīkst uzticēt sava īpašuma atslēgas svešiniekam! Slēdzenes ir jāuzstāda vai jāmaina policijā pārbaudītam speciālistam. Un katrās durvīs jāuzstāda to funkcijām precīzi atbilstoša slēdzene.

Visi Latvijas Atslēgmeistaru brālības biedri savu darbību ir reģistrējuši policijā un atbild par savu darbu gan klientu, gan valsts un tās likumu priekšā. Ja Jums ir nepieciešama atslēgmeistara palīdzība, nemeklējiet to, kur pagadās. Nāciet pie oficiāli reģistrētiem speciālistiem!

Ar cieņu,

Igors Anšēvičs,
Latvijas Atslēgmeistaru brālības prezidents 

P.S. Skat. sadaļu Latvijas Atslēgmeistaru brālība

Безопаность дома | Переходов: 272 | Дата: 12.12.2008

Projekta apraksts

Projekts Drošamāja.lv tiek veidots ar mērķi veicināt iedzīvotāju informētību par mājokļu drošību un labākajiem veidiem, kā to panākt.
Projekta aktualitāte atklājās 2006. gada sākumā, kad kādā no daudzstāvu ēkām Mežaparkā ugunsgrēkā gāja bojā ģimene. Šis fakts izraisīja plašu publicitāti Latvijas medijos, atklājot, ka iedzīvotāju lielākā daļa ir ne tikai vāji informēta par mājokļu drošības jautājumiem, bet daudzos gadījumos ar savu rīcību pat ir pasliktinājusi savu un savu tuvinieku drošību. Aizbūvētas evakuācijas izejas, likvidētas evakuācijas kāpnes, ugunsgrēkā grūti atveramas ārdurvis, masīvas metāla durvis aprīkotas ar zemas kvalitātes slēdzenēm, dūmu detektoru un ugunsdzēšamo aparātu trūkums – tie ir tikai daži piemēri.
 
Projekta galvenais produkts ir mājokļu drošības portāls www.drosamaja.lv, kas tiek veidots sadarbībā ar Latvijas Atslēgmeistaru brālību un ar LR IeM informatīvu atbalstu.
 
Šajā portālā tiek apkopoti atzinumi, ieteikumi, speciālistu konsultācijas par to, kā padarīt mājokli ne tikai drošu pret zagļiem, bet arī drošu no evakuācijas viedokļa. Atsevišķos katalogos tiks izvietota arī informācija par sertificētu mājokļu drošības aprīkojumu. Projekta ietvaros kopā ar sadarbības partneriem plānots organizēt arī ekspertu tematiskās diskusijas, izglītojošas publikācijas un citus pasākumus.
Безопаность дома | Переходов: 239 | Дата: 12.12.2008